godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Szkolne Koło Turystyczne działa

W ostatnią sobotę, tj. 26 listopada Szkolne

Koło Turystyczne wybrało się na wycieczkę w Beskid Mały. Celem uczestników, poza zdobyciem Magurki Wilkowickiej (909 m.n.p.m.) i najwyższego szczytu tego masywu górskiego – Czupla (933 m.n.p.m.), była przede wszystkim rekreacja na świeżym powietrzu. Pierwsza wyprawa naszego Koła w tym sezonie była w pełni udana. Dopisała pogoda i humory oraz kondycja wszystkich uczestników, a cele zostały zrealizowane. To dopiero początek turystycznej ekspansji naszego Koła!

 

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015