godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Mamy już nowe książki w bibliotece

Zgodnie z zapowiedzią, do biblioteki szkolnej zakupiono nowości wydawnicze w ramach Priorytetu 3 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Do szkoły trafiły zatem lektury szkolne, ale również książki w dużej mierze zaproponowane przez Was, czyli literatura z gatunku fantastyki, thrillery, kryminały, literatura młodzieżowa i tzw. kobieca (romanse i obyczajowe). Zapraszam serdecznie do wypożyczalni. „Niech książka będzie z Wami”.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015