godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Prymusi docenieni

W auli bytomskiej budowlanki odbyło się wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Na wydarzenie zostali zaproszeni uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym zostali prymusami w swoich szkołach oraz ich rodzice i nauczyciele. Prestiżowe wyróżnienia wręczali Wicekurator oświaty, Prezydent Bytomia oraz Dyrektor bytomskiej delegatury Kuratorium Oświaty. ZSTiO reprezentował Bartłomiej Stawiarz z klasy 2inB, który w ubiegłym roku szkolnym uzyskał średnią 5,56.
Gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015