godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Pierwszoklasiści w Muzeum Powstań Śląskich

W dniu 25.10 uczniowie z 1 mechatronicznej i 1 oze-ekonomicznej odwiedzili Muzeum Powstań Śląskich, które mieści się w budynku dawnej siedziby zadządu dóbr ziemskich Donnersmarcków. Młodzież miała okazję zobaczyć ekspozycję muzealną, która mieści się na trzech kondygnacjach budynku. Muzeum posiada multimedialny charakter przez co jest wyjątkowo atrakcyjne szczególnie dla młodych osób.Jest to kolejne miejsce na mapie Śląska, które uczy historii tego regionu coraz to młodsze pokolenia. Muzeum Powstań Śląskich daje ogromne wsparcie w edukacji regionalnej.
 zdjęcia

Ewelina Krysiak-Roykiewicz

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015