godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

3 MIEJSCE W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW

We wtorek 18 października odbyły się mistrzostwa Bytomia juniorów w tenisie stołowym. Rozgrywki prowadzone były w hali Tenisa Stołowego w Miechowicach. Nasza reprezentacja po zaciętych bojach uplasowała się na trzecim miejscu. Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów. Warto zauważyć, że skład reprezentacji stanowili głownie uczniowie klas pierwszych technikum. Naszą szkołę reprezentowali: SWARYCZEWSKI TOMASZ, ŚWINIARSKI TOMASZ, MAZUR KAMIL oraz BIAŁEK KAMIL.

WF TEAM

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015