godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Gimnazjalne otrzęsiny

W czwartek 6 października odbyła się coroczna ceremonia przyjęcia "pierwszaków" z Gimnazjum do społeczności szkolnej. Podczas integracyjnej zabawy nasze Koteczki wykazały się swoimi talentami, kreatywnością, refleksem oraz wiedzą na temat naszej Szkoły, a przede wszystkim dużym poczuciem humoru. Po uroczystym ślubowaniu symbolicznego pasowania uczniów dokonał Pan Dyrektor w asyście Państwa Wicedyrektorów. Gratulujemy pierwszakom: NIE JESTEŚCIE JUZ KOTAMI - JESTEŚCIE GIMNAZJALISTAMI!

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015