godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

No to lecimy…;-)

team-sevilla-2016Pierwsza w tym roku szkolnym grupa stażystów ZSTiO odleciała. Tym razem obyło się bez porannego wstawania. Spokojnie, o godz. 11.00 w niedzielę wszyscy pojawili się przed szkołą, skąd wyruszyli do Krakowa. Ich dalszą podróż możnaby określić jako wędrówkę śladami Grzegorza Krychowiaka – polskiego reprezentanta w piłce nożnej, który aktualnie stacjonuje w Paryżu (Paris Saint-Germain), a wcześniej pogrywał z sukcesami w FC Sevilla. W Paryżu uczestnicy musieli poczekać kilka godzin na lot właśnie do Sewilli. Cała podróż przebiegła zgodnie z planem. Przed północą nasi informatycy z klasy III inf A wylądowali w Hiszpanii. Ostatecznie trafili w parach do rodzin goszczących porozrzucanych po całym mieście, gdzie spędzą cztery tygodnie. W poniedziałek z rana zaczynają staż w firmach informatycznych, którego uzupełnieniem będzie program kulturowy, wycieczki oraz kurs języka hiszpańskiego.
Za kilka dni, kiedy przejdą fazę aklimatyzacji i ogarną nową rzeczywistość, na pewno napiszą krótką notatkę na stronę szkoły. Jak na razie nie zaobserwowano żadnych strat ani w ludziach, ani w ich dobytku. Wszyscy żyją i mają się całkiem dobrze, a z pewnością pozytywnym tego czynnikiem jest wysoka temperatura stolicy Andaluzji nawet w późnych godzinach nocnych.

Projekt "Odkryj swoje możliwości zawodowe w Europie i uwierz w siebie" realizowany jest przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015