godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Osobliwości Świata Fizyki

W dniach 21 oraz 22 września uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych pionu informatycznego i mechatronicznego oraz uczniowie klas III gimnazjum brali udział w corocznych spotkaniach z fizyką z cyklu „Osobliwości świata fizyki” organizowanych przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. W tym roku uczniowie uczestniczyli w wykładach dotyczących sił wszechświata, zasad zachowania w mechanice oraz zasad dotyczących zachowania równowagi. Wykłady to przede wszystkim spora dawka doświadczeń.

Wrześniowe spotkania z fizyką wpisały się już na trwale w tradycję naszej szkoły, gdyż od ponad 20 lat systematycznie w nich bierzemy udział.

Za rok nowe ciekawe doświadczenia, a na razie zapraszamy na Śląski Festiwal Nauki, który odbędzie się w Katowicach w dniach 13-15.10.

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015