godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Warsztaty z bankowości dla ekonomistów

Dnia 7 maja  w ZSTiO odbyły się warsztaty z bankowości. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klasy 3 ekonomicznej. Przedstawiciel banku BZ WBK zapoznał uczestników z ideą bankowości, funkcjonowaniem banków, ich produktami, aplikacjami oraz wyjaśnił różnicą pomiędzy bankami, skokami, i parabankami. Szczególną uwagę poświęcił zasadom bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej oraz mobilnej. Uczestnicy liczyli procent składany, odsetki z lokat, oprocentowanie kredytów oraz tzw. „podatek Belki”.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji współpracy ZSTiO z podmiotami gospodarczymi.                                     

Bata Klichowska - Brózda

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015