godlo zstio@zstio.bytom.pl Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
41-907 Bytom ul. Modrzewskiego 5 | tel/fax: 32 281 38 58

Strasbourg - jak było w Parlamencie Europejskim

Na początku października wybraliśmy się na pięciodniową wycieczkę z programu Euroscola do Europarlamentu w Strasbourgu. Zanim dojechaliśmy do parlamentu zwiedziliśmy kilka innych ciekawych miejsc. Naszym pierwszym przystankiem był Wiedeń.

Zwiedziliśmy tam ogromne Muzeum Historii Naturalnej z mnóstwem interesujących eksponatów. Następnie dotarliśmy do Salzburga – miasta Mozarta z przepięknymi ogrodami Mirabell i ogromną fortecą, z której rozciąga się przepiękny widok na całe miasto.
Ale naszym głównym celem był Strasbourg. Udaliśmy się w rejs łodzią – w ten sposób zwiedziliśmy centrum miasta. Jednak największe wrażenie zrobiła na nas ogromna katedra Notre Dame. Ostatniego dnia czekała nas wizyta w Parlamencie Europejskim. Spędziliśmy tam cały dzień uczestnicząc w obradach dotyczących spraw Europy.
Uważamy, ze najciekawszym miejscem jakie zwiedziliśmy był Strasbourg. To tam widzieliśmy najciekawsze atrakcje. Byliśmy dumni z tego, że mogliśmy uczestniczyć w obradach oraz zwiedzić kilka nowych i nieznanych nam dotąd zakątków Europy. Biorąc udział w tej wycieczce nie spodziewaliśmy się tylu atrakcji, które mogłyby nas tak mile zaskoczyć….zobacz zdjęcia i filmy z Europarlamentu

 

 

 

Październik 2018
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
› "Dywizjon 303. Bitwa o Anglię"
Data :  12 październik 2018
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

pogimnazjum.bytom.pl

pogimnazjum.bytom.pl

                   

geoline geomax

progeCAD - alternatywa AutoCAD ®

Dostawcą szkolnej wersji 2D&3D programu progeCAD Professional jest biuro konstrukcji i rozwoju SoliCAD, s.r.o.

ZSTiO 2015